УКРБІЛДІНВЕСТ — компанія, якій довіряють!

Будівельний відділ

Розуміти потреби кожного та пропонувати комфортне життя — ось що надихає нас будувати житлові комплекси, торгові центри, цивільні об’єкти та споруди. Ми будуємо згідно зі стандартами та будівельними нормами.

Наша компанія виконує будівельні роботи повного циклу: від монтажних робіт до авторського нагляду і контролю. При будівництві враховуємо оцінку впливу на довкілля. 

Наша команда займається будівництвом:

Комерційних приміщень
Складських приміщень
Паркінгу
ТРЦ

Будівельний відділ — провідний у розробці архітектурно-будівельної частини проєктів будівництва та реконструкції промислових і цивільних споруд.

Спільно з іншими відділами бере участь у розробці техніко-економічного обґрунтування об’єктів, що проєктуються у виборі оптимального варіанту будівництва.

Основні напрямки роботи:

  • розробка архітектурних рішень;
  • проєкти організації будівництва і реконструкції об’єктів з оптимальною послідовністю та технологією виконання будівельно-монтажних робіт;
  • підбір будівельних машин і механізмів;
  • розробка металевих і залізобетонних конструкцій;
  • здійснення авторського нагляду під час будівництва або реконструкції.

Архітектори відділу опрацьовують варіанти компонування будівель з урахуванням їх максимальної функціональності, економічності, при цьому надають художню виразність.

Розрахунок конструктивних схем будівель і споруд, їх елементів і складних вузлів виконується з використанням програм. Це забезпечує надійність та міцність конструкцій.

У проєкти закладаються сучасні матеріали та технології, використовуючи світовий досвід будівництва. Велику увагу команда УКРБІЛДІНВЕСТ приділяє збереженню тепла в будинках. Для цього в проєктах застосовуються сучасні теплоізоляційні матеріали та матеріали для огороджувальних конструкцій, які мають одночасно хороші характеристики міцності та теплоізоляційні властивості.