Житло для ВПО м-н «Лазурний»

Площа ділянки будівництва: 7 га

Загальна кількість квартир у будинку: 900 

Початок проєктування: у стадії розробки

Розташування: Полтава, вул. Лазурна

ПРО ПРОЄКТ

Полтава — одне з небагатьох міст, де люди можуть почуватися у безпеці. Тому, в одному з мікрорайонів на площі 7 гектарів реалізуємо проєкт житла для внутрішньо-переміщених осіб. 

Проєкт передбачає облаштування 900 квартир зі сховищем, пристосованим для людей з інвалідністю та маломобільних осіб.

МІСЦЕ 

Мікрорайон Лазурний —  територія, що знаходиться у близькій досяжності до природи та має гарне транспортне сполучення. До центральної алеї нашого міста — 5-7 хвилин транспортом.

КОНЦЕПЦІЯ

Майбутній житловий квартал є комфортним для проживання. Так, наприклад, при плануванні квартир враховані вимоги та норми людей з інвалідністю. А при розробці генерального плану — наша команда запроєктувала внутрішньодворовий простір без розташування автомобілів. Але з можливістю проїзду спецтранспорту: швидкої допомоги, поліції, пожежної безпеки (ДСНС).

Власне ж авто можна буде залишити тільки вздовж вулиці. Двір — тільки для відпочинку мешканців.

Квартал має площу забудови 27%: на території розташовані в достатній кількості дитячі майданчики та зони відпочинку як дітей, так і дорослих. Кількість паркомісць (реально розташованих в межах кварталу) з розрахунку один автомобіль на дві квартири. 

ДИЗАЙН

Комплекс має шість поверхів. У кожному під’їзді розташована ліфтова кабіна, а під будинком знаходиться приміщення подвійного призначення (сховище) з усім необхідним опорядженням та автоматичним підйомником для людей з інвалідністю. Сховище має два евакуаційних виходи, примусову систему вентиляції. Квартири, у свою чергу, матимуть мінімально-достатню кількість меблів та здаватимуться в експлуатацію у житловому стані.

сховище