ЄВРОПЕЙСЬКА
квартира 84,75 м²

Тип: двокімнатна квартира 84,75 м²

Рік проєкту: 2023

Розташування: Полтава, вул. Європейська, 183

Квартира для молодої пари без дітей розташована в житловому комплексі «Європейський». Власники звернулися до нашої компанії із запитом створити мінімалістичний інтер’єр з вкрапленням натуральних елементів.

 

КОНЦЕПЦІЯ

З огляду на те, що це квартира в сучасній будівлі, ми вирішили підкреслити геометрію простору за допомогою простих форм. Акцентували на меблях, додавали декоративних геометрій. Квартира оформлена у поєднанні простих речей.

Інтер’єр витримали в нейтральних кольорах. Стіни та стелю пофарбували у нейтральний сірий та білий кольори. Підлога — ламінат у теплому світлому кольорі. 

Акцент зробили на натуральних матеріалах. Простір наповнили класичними елементами, як-от паркет «ялинкою», округлі форми та плетені деталі меблів.

ІНТЕР’ЄР

Європейський — проєкт, на якому нам вдалося поєднати відразу кілька контекстів. Квартира гармонійно інтегрована в екстер’єр сучасної Полтави, але водночас наповнена класичними елементами, які відповідають естетиці замовників.

Класичний стиль ми переосмислили без штучно зістарених меблів, розкішного декору й інших шаблонів. Нам вдалося створити інтер’єр, який завжди буде «поза часом» і не втратить актуальності.