УКРБІЛДІНВЕСТ — компанія, якій довіряють!

Архітектурне проєктування

Наша команда веде проєкти від розробки ідеї до реалізації. Ми створюємо об’єкти як житлових будівель — приватні, заміські, багатоквартирні та котеджні, так і промислових споруд. 

Для нас втілити архітектурний проєкт — це можливість створити нову гармонію нерухомості та природи, що доповнюватимуть одне одну й будуть комфортними для споживачів.

Що таке архітектурне проєктування?

Архітектурне проєктування — це ретельна підготовка у деталях робочих проєктів будівель, котеджів, квартир, приміщень, житлових комплексів та інших об’єктів. Також, це і виготовлення документації на реконструкцію та нове будівництво.
На цьому етапі головна задача для команди — зберегти єдиний вигляд міста та наявних архітектурних рішень. І, звичайно, органічно та красиво створити сучасний новий об’єкт.

Ми працюємо відповідно до всіх законодавчих норм та вимог замовника. Додаємо до краси функціональне використання будівлі.

Такий напрямок роботи стає кінцевим продуктом у наших послугах архітектурного проєктування. 

П’ять основних етапів архітектурного проєктування:

На кожному з етапів роботи наша команда взаємодіє із замовником та надає повний звіт про виконану роботу.

Один із ґрунтовних етапів, на якому наші спеціалісти отримують великий обсяг інформації. У цей процес входить аналіз рельєфу, розташування та огляд сусідніх будівель. Фахівці ретельно збирають фотоматеріали, схеми для подальшого аналізу, оскільки це основа майбутнього реалізованого проєкту.

Наші фахівці та замовник працюють як одна команда, адже на цьому етапі дуже важливо враховувати всі побажання для досягнення позитивного результату. 

Ми створюємо концепцію та проєктуємо загальне бачення про об’єкт. Враховуємо зонування, функціональність, композицію та архітектурний стиль. 

Ескізний проєкт — це перша частина технічної документації у вигляді графіки та тексту. Тут ми вказуємо склад та будову, дані розробки, виготовлення, контролю, експлуатації та ремонту. На цьому етапі ми комунікуємо із замовником для подальшого погодження та наступних кроків у роботі. 

Стадія цього етапу включає всі необхідні креслення, технічні дані, показники, кошториси. Документ подаємо відповідно до встановлених ДБН. 

Щоб об’єкт зводили відповідно до затвердженого макета з усіма його технічними характеристиками наша команда здійснює авторський нагляд. Адже ретельний та своєчасний нагляд — гарантія появи сучасного, витриманого в архітектурній єдності об’єкта.

Команда УКРБІЛДІНВЕСТ виконує архітектурне проєктування:

  • житлових будинків та комплексів;
  • спортивних комплексів;
  • торговельних та розважальних центрів;
  • виробничих та складських будівель;
  • будівель громадського харчування;
  • споруд та будівель під реконструкцію.

Кожен фахівець нашої команди має необхідну акредитацію, високу кваліфікацію та практичний досвід.

При проєктуванні враховуються всі нормативно-технічні документи, що діють на території України (ДБН, СЦ, ДСТУ та інші), нормативні правові акти та організаційно-розпорядчі документи. У процесі роботи використовуються найсучасніші системи автоматизованого проєктування.

Ціна архітектурного проєктування уточнюється індивідуально. Телефонуйте нам і ми з радістю відповімо на всі ваші запитання!